x

Veronika Jandová

CUSTOMERS AND USER SUPPORT

Veroniku uslyšíte, keď zavoláte našu podporu. Vždy usmieva a ochotná vyriešiť akýkoľvek problém. Pomôž vám zvládnuť čokoľvek, s čím si v Quande nebudete vedieť rady. Rychle a príjemne.

Karolína Horáková

MARKETING & PR MANAGER

Karolína je náš svetoběžník a marketingový špecialista, ktorý sa venuje našej prezentácii najmä v online svete. Stará sa o to, aby sme boli viditeľní na internete a ľahko k nájdeniu.

Zdeňka Škochová

SENIOR CONTENT MARKETING CONSULTANT

Zdeňka sa špecializuje na konzultácie zamerané na tvorbu obsahu. Pomôže vám vytvoriť skvelý komunikačný plán, či už pre potreby email marketingu, blogu alebo sociálnych sietí.

Eva jordánová

NEW USER SUCCESS & FINANCIAL MANAGER

Eva Vás osobne privítá v Quande, veľmi skoro po tom, ako si urobíte svoju registráciu. Veľmi ochotne vám pomôže zoznámiť sa s Quandou tak, aby ste od počiatku využili Quandu skutočne naplno.

Jan Spáčil

CEO

Honza je marketingový nadšenec, lektor, konzultant a kouč a především autor Quandy. Již 16 let pomáhá firmám s marketingem a pořád ho to baví. Jako lektor vede odborné přednášky o online marketingu.

Miroslav Hudák

REGIONAL PARTNER (SLOVAKIA)

Miroslav je regionální Quanda Partner pre Slovensko. Konzultant, obchodník a človek, ktorý veľmi ochotne pomôže svojmu slovenskému tímu využiť Quandu skutočne naplno. Zavolajte mu, rád sa s Vami spoji.