Konzultácia zadarmo

"E-mailová hodinka". Spoločne pre efektívnejšie e-maily.

Práve sedím vo svojej provizórnej domácej kancelárii a premýšľam, ako by som vás mohol podporiť. A napadlo ma, že by som vám mohol pomôcť s e-mailami, ktoré odosielate. Spoločne sa na ne môžeme pozrieť a vyladiť ich tak, aby fungovali čo najlepšie.

 • Jan Spáčil
 • Autor

 • Jan Spáčil

Individuálne na mieru

Konzultácie pre užívateľov Quandy na hodinu zadarmo

V priebehu 60 minút môžeme urobiť kus práce.

 • Pozrieme  sa na to, ako pracujete s kontaktami. Akým spôsobom ich získavate a ako pracujete s ich segmentaciou - tj. s rozdelením do skupin.
 • Môžeme se pozrieť na váš komunikačný plán. Ak ho nemáte, môžeme ho spolu vytvoriť alebo aspoň začať.
 • Prejdeme niekoľko vaších odoslaných alebo práve rozpracovaných e-mailov a pozrieme  sa na to, ako ich vylepšiť.
 • Môžem vám ukázať, ako pracovať s A/B testovaním alebo ako naplno využiť automatizacie, ktoré sú v Quande k dispozícií.
 • ...alebo čokoľvek  iné, čo považujete za kľúčové pre úspech vášho mailingu.

 

Posuňte váš e-mail marketing a vaše e-maily o kus ďalej. Vyplňte formulár a dohodnite si so mnou "E-mailovú hodinku"!

Aby som to celé mohol zvládnuť a venovať sa všetkým, ktorí o to budú mať záujem, pripravili sme spoločně s kolegyňou Evou tento postup.

Ako to bude prebiehať?

 • Pokiaľ máte chuť a čas zapracovať na vašich e-mailoch, vyplňte formulár na pravej strane tejto stránky.
 • Po jeho vyplnení sa vám ozve moja kolegyňa Eva a dohodnete si čas, kedy si zavoláme alebo sa spojíme cez Skype alebo Zoom.
 • Pripravte si e-maily, na ktoré sa spolu pozrieme.
 • Pripravte si otázky, ktoré vás zaujímajú.
 • V naplánovaný termín si zavoláme a prejdeme, čo bude potrebné, a čo v priebehu 60 minút zvládneme.

Ako hodnotí e-mailovú hodinku tí, ktorí už to majú za sebou

"Využil jsem nabídky Honzy Spáčila na to, že v rámci akce “Emailová hodinka” se mnou projde Quandu. Vzhledem k tomu, že Quandu trochu využíváme a prostředí tedy znám, bylo skvělé, že se mnou Honza prošel systém více do hloubky a ukázal mi další možnosti, které jsme dosud nevyužívali a které považuji za velmi užitečné. Už v průběhu Skype hovoru, kdy mi konkrétní kroky a možnosti ukazoval, jsem si dělal poznámky a napadala mě řada možných využití pro naše firmy. Skoro, jako bych si tvořil v hlavě marketingový plán :)

Honzo, děkuju, trefil ses u mě do černého. A ostatním uživatelům, nebo “trochu uživatelům” Quandy tohle oprášení a prohloubení vřele doporučuju :)

Honza Štěpánek
TAURUM reality s.r.o.
Jak prodávám reality? Podívejte se na: www.janstepanek.cz"

 


 

"E-mailovou hodinku" hodnotím po všech stránkách jako velmi přínosnou. Tímto děkuji panu Spáčilovi za poskytnuté informace, cenné rady a nápady. Bylo to velmi praktické a dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Mgr. Kristýna Hudková, DiS.
Sales Consultant

Auto Veleslavín Car, s.r.o. 
https://www.avcar.cz/

 


 

V dnešní době, kdy se nadstandardní zákaznický servis stává standardem se bohužel najde stále spousta firem, které jej mají na velmi nízké úrovni. O to více vystupují z pomyslné řady ty, které tuto úroveň pozvedají ještě výše. Jednou z nich je i Quanda. Kromě dlouhodobě skvělé podpory jsem byl nedávno osloven i nabídkou na produktovou konzultaci zdarma přímo s Janem Spáčilem. Na skype jsme velmi produktivně strávili dokonce ještě o polovinu více času, než bylo v plánu a také mi byly zodpovězeny veškeré mé dotazy. Děkuji za skvělý nápad a těším se na další spolupráci. Rozloučím se pořekadlem : „Jen houšť a větší kapky!“.

Těším se na další setkání a přeji hezký víkend,
Luděk Matyšťák
marketing & online média

Benefit stavební prvky s.r.o. 
https://www.benefit.cz/

 

Těším se na vás!
Honza z Quandy