x

Hodnotenie realizácie projektu

Ak je pre Vašu firmu dôležitá vysoká spokojnosť zákazníkov, použite túto šablónu dotazníka. Uistite sa tak, že Váš projekt prebieha alebo bol dokončený presne podľa predstáv Vášho zákazníka. Zodpovedne formulované otázky Vám pomôžu získať dôležité postrehy a informácie ohľadom práve prebiehajúceho alebo ukončeného projektu. Meranie zákazníckej spokojnosti je vždy kľúčom k budúcemu úspechu.

Hodnotenie zákazníckeho servisu

Poskytujete svojim zákazníkom taký zákaznícky servis, aký očakávajú? Pomocou tohto dotazníka získate spätnú väzbu na Váš zákaznícky servis. Získate tiež inšpiráciu ako zákaznícky servis vylepšiť tak, aby Vám pomohol budovať s Vašimi zákazníkmi dobré vzťahy a podporoval ich lojálnosť.

Hodnotenie webových stránok

Či už premýšľate o zmene Vašich webových stránok alebo ste práve nové webové stránky spustili, tento dotazník Vám pomôže získať zaujímavé informácie ako vylepšiť Vaše stránky tak, aby boli pre užívateľov čo najviac primerané.

Prieskum designu / grafického návrhu

Máte nové logo, leták, plagát alebo iný grafický návrh? Nie ste si však úplne istý/á, že je to to pravé? Použite tento dotazník a overte si, čo sa ľuďom na Vašom designe páči a prečo s ním naopak nie sú spokojní. Získajte informácie ešte skôr, ako sa pustíte do tlače. Skôr ako danú grafiku zverejníte na svojich webových stránkach. Ušetríte veľa práce a nákladov spojených s následnými zmenami alebo neúspešnou kampaňou.

Plánovanie firemných akcií

Plánujete akciu pre zamestnancov, partnerov alebo zákazníkov Vašej firmy? Vaše akcie dopadnú oveľa lepšie a príde na ne viac ľudí! Musíte však predtým zistiť, ako a kde akciu zorganizovať. Zistite, čo jej zúčastnení očakávajú a čo ich na danú akciu priláka. Tento dotazník Vám pomôže získať odpovede na mnohé otázky, ktoré v súvislosti s plánovaním a prípravou firemných alebo zákazníckych akcií máte.

Prieskum spokojnosti zákazníkov

Zaujímavý dotazník pre zistenie spokojnosti nových aj nastávajúcich zákazníkov, ktorý Vám prinesie inšpiráciu a dôležitú spätnú väzbu.

Prieskum spokojnosti zamestnancov

Pomocou tohto prieskumu zistíte, ako Vaši zamestnanci vnímajú Vašu firmu "zvnútra" a získate veľa zaujímavých podnetov, pre ďalšiu komunikáciu a prácu s nimi. Vytvorené v spolupráci so spoločnosťou PERFORMIA.

Transakčný dotazník

Využite pravedelnú e-mailovú komunikáciu, ktorú odosielate svojim zákazníkom a vložte do nej odkaz na transakčný dotazník. Dajte tak svojim zákazníkom príležitosť vyjadriť ich názor alebo poskytnúť spätnú väzbu.